Fundusz rozwija biznes !

frw

Jak rozwinąć firmę korzystając z funduszy europejskich oraz jak skutecznie komunikować się kontrahentami.

To poradzą eksperci w poniedziałek, 10 lutego 2014r. w Hotelu Qubus w Wałbrzychu. Szkolenie dla przedsiębiorców, które przygotowuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia do środy, 5 lutego 2014r.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wskazuje realne szanse na rozwój biznesu w regionie. Wychodzi z inicjatywą do przedsiębiorców i pracowników, stwarzając możliwość bezpłatnego uczestnictwa w   szkoleniu i warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Kilkugodzinne spotkanie pt. „Wpływ wsparcia z funduszy europejskich na prowadzenie działalności gospodarczej, czyli sztuka komunikacji w biznesie” odbędzie się w poniedziałek, 10 lutego 2014r. w Hotelu Qubus przy ul. Piotra Wysockiego 45 w Wałbrzychu. Początek o godz. 9:00.

– Podczas konferencji przedstawimy możliwości finansowania przedsiębiorstw z Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach inicjatywy JEREMIE. Omówimy także najważniejsze zagadnienia dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przedsiębiorców. Ważnym elementem spotkania dla osób prowadzących biznes będzie również możliwość rozmowy z ekspertami i dopytania w kwestiach bardziej szczegółowych – wyjaśnia Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Dodatkowo skupimy się również na skutecznej komunikacji w biznesie, bo stanowi ona przecież niezawodne narzędzie zarówno w pozyskiwaniu środków z funduszy, jak i  rozwoju przedsiębiorstwa – dodaje.

Inicjatywę JEREMIE, jako szansę dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw przybliży Dariusz Wieloch, zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Inżynierii Finansowej Banku Gospodarstwa Krajowego. Kto i na jaki cel może uzyskać wsparcie ze środków RPO w ramach  JEREMIE wyjaśni przedstawiciel Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Wśród wykładowców pojawi się również dr Jerzy Tutaj, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, który mówił będzie o tym, jak istotną rolę odgrywają przedsiębiorcy w rozwoju Dolnego Śląska. Część warsztatową, poświęconą komunikacji w biznesie poprowadzi trener z Centrum Szkolenia i Psychoterapii „Caterina”.

Szczegółowy program konferencji i szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Funduszu Regionu Wałbrzyskiego: www.frw.pl.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia:

Anna Truszczyńska – tel. 74  66 44 810, anna.truszczynska@frw.pl

Zofia Nitka – tel.  74 66 44 811, zofia.nitka@frw.pl