Piłkarki mają swoje kalendarze na 2014 rok.

vaw

Kup Kalendarz na 2014 rok z Piłkarkami Victorii Aglomeracja Wałbrzyska i wesprzyj w ten sposób kobiecy klub piłkarski.

Powstały dwie wersje Kalendarza z Piłkarkami VAW. Nasze dziewczęta w jednym zaprezentowały się w sukniach ślubnych, a w drugim wystąpiły w strojach klubowych.

– Doszliśmy do wniosku, że to wspaniały pomysł, po pierwsze moje zawodniczki wspaniale zaprezentowały się w sukniach ślubnych, a po drugie pieniądze ze sprzedaży tych kalendarzy pomogą nam w codziennym funkcjonowaniu klubu, który i tak w 95% finansowany jest z prywatnych środków. – powiedział Jacek Grabowski – Prezes Zarządu VAW.

Kalendarze każdy może nabyć zamawiając je po przez adres e-mail klubu: victoria@tvtwoja.pl

– Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tylu zamówień już w pierwszym dniu dystrybucji kalendarzy. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo każda złotówka dla klubu ma nie oceniony wkład w rozwój kobiecej piłki nożnej np. w naszym klubie. – powiedział Jacek Grabowski – Prezes Zarządu VAW

Kalendarze można nabywać cały czas, wystarczy złożyć zamówienie, a kalendarz po zaksięgowaniu wpłaty zostanie dostarczony osobie zamawiającej w ciągu 3 dni roboczych. Brawo działacze i zawodniczki VAW, to wspaniały przykład na to, że samemu można starać się pozyskiwać środki na swoje funkcjonowanie.

Szczegóły dotyczące zamawiania kalendarzy na stronie internetowej klubu: www.victoria-aw.futbolowo.pl

kalendarz vaw2014 jednostronicowy na www