WOŚP juz 12 stycznia 2014

wosp2014

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku zagra też w Wałbrzychu. Cała impreza odbędzie się w Galerii Victoria.

Program Imprezy:Wałbrzych dla WOŚP 2014

12 stycznia 2014, Galeria Victoria

 

12.00 – 16.00 – punkt krwiodawstwa

13.00 – Dawka Energii

15.00 – Mazur

15.30 – Edyta Nawrocka

16.10 – Justyna Medeksza

16.50 – Malinowe Wieszaki – pokaz mody

17.15 – Piotr „Rolnik” Gaczyński

17.50 – Grupa Fire „Impuls”

18.00 – pokazy ratownictwa

18.15 – licytacja złotego serduszka

18.40 – Ania Wyszkoni

20.00 – światełko do nieba (pokaz fajerwerków)

 

PONADTO:

  • „WOŚPowe licytacje”

Pamiętajcie, że od godziny 12 do 20 będzie można nabyć szereg ciekawych rzeczy. Część z nich możecie zobaczyć na naszej stronie w zakładce „licytacje”. Oczywiście na stronie prezentujemy część rzeczy. Przyjdźcie – zobaczcie-wesprzyjcie naszą akcję.

  • nauka udzielania pierwszej pomocy

Pracownicy Wałbrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego będą uczyli udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. To cenna nauka, którą każdy powinien znać. Skorzystajcie.

  • drobne badania medyczne

Personel Ratownictwa Medycznego PARAMEDYK  będzie wykonywał kilka podstawowych badań, takich jak: poziom cukru we krwi, ekg serca, badanie tętna płodu, pomiar miednicy u kobiet w ciąży. Wszystko za wsparcie akcji WOŚP!

  • grupa ASG Falanga

Wałbrzyska grupa pasjonatów militariów będzie prezentowała wojskowe stroje oraz broń – bez obawy – amunicji nie będzie, ale będzie możliwość przebrania się i zrobienia sobie fajnego zdjęcia.

  • zabytkowe auta

Stowarzyszenie Moto-Weteran z Wałbrzycha, skupiające w swych szeregach miłośników pojazdów zabytkowych, militarnych i motocykli. Zaprezentują nam część swoich zbiorów, będzie również możliwość wylicytowania takiej przejażdżki zabytkowym autem w dogodnym terminie. Może prezent dla nowożeńców, albo na super randkę? – niedługo walentynki… Miejmy tylko nadzieję, że śniegiem nam nie sypnie w niedzielę i auta do nas dojadą…

  • sztab WOŚP

W Galerii Victoria, na piętrze, będzie działał sztab WOŚP działający przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Będziemy rozliczali wolontariuszy, którzy zapisywali się w WOK.

Uwaga: godziny występów mogą ulec zmianie.