Puchar Polski dla Biało-niebieskich!!!

puhar Polski

Wielki sukces odnieśli koszykarze wałbrzyskiego Górnika zdobywając Puchar Polski!.

W meczu finałowym nasi koszykarze pokonali kolejnego Pierwszoligowca i zdobyli Puchar Polski PZKOsz 2014.

Finałowy Turniej odbywał się w wałbrzyskiej hali Aqua Zdroju przy bardzo licznej publiczności. W pierwszym dniu Turnieju odbyły się dwa mecze półfinałowe.

SKK Siedlce pokonały Polonię Leszno, a w drugim meczu Górnik Wałbrzych pokonał Rosę Radom. Zwycięzcy spotkali się w niedzielnym Finale, a przegrani zagrali o 3 miejsce w tegorocznej edycji Pucharu Polski PZKOSZ.

3 miejsce zdobyli koszykarze z Radomia pokonując wysoko Polonię Leszno, natomiast w Finale kolejną niespodziankę sprawili Nasi koszykarze pokonując kolejnego Pierwszoligowca i zdobywając Puchar Polski PZKOSZ 20143. Podopieczni Arkadiusza Chlebdy pokonali SKK Siedlce aż 91 :62 i okazali się najlepszą drużyną Turnieju Finałowego tym samym Puchar Polski został w Wałbrzychu.