Pewna wygrana dziewcząt z AZS PWSZ

azs_korona

Po bardzo dobrym meczu wałbrzyszanki pokonały 4:0 drużynę Korony Łaszczów w I lidze Kobiet.

Już w 1 minucie gospodynie wyszły na prowadzenie po dośrodkowaniu najlepszej na boisku w tym meczu Oli Bosackiej piłkę w bramce Korony umieściła Karolina Borkowska.  Potem cały czas przewagę miały zawodniczki Trenera Gryki jednak nieco męczyły się ze strzeleniem drugiej bramki.

Sztuka ta udała się jeszcze przed przerwą i gola na 2:0 strzeliła Nikola Pełechata. Zaraz po przerwie Trener Gryka dokonał dwóch zmian i na boisku pojawiły się Wandolska i Żurawska, które zmieniły Plutę i Iwańczuk.

Na 3:0 podwyższyła niezawodna Klaudia Miłek, a potem po karnym na Kamili Okoń 4 bramkę z rzutu karnego strzeliła bramkarka AZS PWSZ Daria Antończyk.

Mecz mógł zakończyć się wyższym zwycięstwem wałbrzyskiej drużyny, nasze dziewczyny nie wykorzystały jeszcze kilku dogodnych pozycji.

Z meczu na mecz widać jak dziewczyny się rozgrywają i grają coraz lepiej. Gratulacje za zwycięstwo i brawa za grę!

AZS PWSZ Wałbrzych – Korona Łaszczów  4:0  (2:0)

bramki dla AZS PWSZ: Borkowska, Pełechata, Miłek, Antończyk (k)

skład: Antończyk – Pluta (45`Żurawska), Konopka, Botor, Iwańczuk (45`Wandolska) – Borkowska (70 ` Rak), Okoń, Brzeska (75` Wójcik) Bosacka – Miłek (65` Pryk), Pełechata (80` Polkowska)

trener: Marcin Gryka