Innowacyjna grupa inwestycyjna.

innowacyjna

W Parku Technologicznym w Szczawnie-Zdroju odbyło się kolejne spotkanie nowatorskiej grupy inwestycyjnej.

 

Nowi sympatycy przedsięwzięcia zapoznali się z jego ideą. Wciąż można dołączyć do tego oryginalnego projektu, skład inwestorski kompletowany będzie do września.

 

Strategia przewiduje, że inwestorzy wniosą do przedsięwzięcia zadeklarowaną, niewielką sumę inwestycyjną, a także wesprą je swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Powstanie swoista „firma przyszłości” – wyjaśnia Agnieszka Kühl, inicjatorka przedsięwzięcia. Wcześniej, o tych ambitnych założeniach informowała m.in. podczas czerwcowej 4. Gali Businesswoman Roku 2014, gdzie odbierała laury jako laureatka ogólnopolskiego konkursu „Businesswoman & Life” i została laureatką w kategorii „Lider w zarządzaniu salonami kosmetycznymi i SPA”.

To właśnie podczas warszawskiego spotkania w Centrum Olimpijskim projekt wałbrzyszanki spotkał się z największym uznaniem i znalazł wielu gotowych do współpracy inwestorów. Teraz swoje miejsce w rodzącym się przedsięwzięciu, którego robocza nazwa brzmi Kultura Kobiet, mogą znaleźć również entuzjaści z Dolnego Śląska. Podczas piątkowego spotkania padło wiele pytań m.in. o rozwój inwestycji, umowy inwestorskie i praktyczne działania kreowanej firmy przyszłości.

 

Grupa inwestycyjna inspirowana jest m.in. działalnością Muhammada Yunus, twórcy Grameen Bank, a także sukcesem amerykańskiej Springfield ReManufacturing Corp. Przewodnim tematem biznesowym Kultury Kobiet jest innowacyjne budowanie strategii salonów kosmetycznych i SPA. Projekt bazuje na światowych trendach bionomii, ekologii i źródłach energii odnawialnych, z luksusową bionomiczną marką Dr Baumann, która te trendy reprezentuje.

Poza wkładem finansowym, członkowie grupy będą działać wspólnie nie tylko nad koncepcją, ale również zainwestują swój czas na rzecz sprawności oraz rozwoju przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umów inwestorskich będą za swoje działania uzyskiwać wynagrodzenie, a także dywidendy wygenerowane na skutek aktywności całej grupy. Pomnażany kapitał finansowy i osobowy będzie pewną inwestycją na co dzień oraz zabezpieczeniem na zbliżającą się jesień życia.

 

Organizatorem spotkania była firma Dr Baumann Polska, patronatem objęli je Dolnośląscy Pracodawcy.