Zakończenie sezonu piłkarskiego w Głuszycy.

mks głuszyca

Miejski Klub Sportowy Włókniarz Głuszyca zakończył sezon piłkarski 2014/2015.

 

W restauracji „Gościniec Sudecki” w Głuszycy miło było widzieć rodziców oraz trenerów wszystkich grup młodzieżowych naszego klubu w tak dobrych humorach i nic dziwnego, bo wyniki na koniec sezonu są naprawdę na wysokim poziomie. 

Grupa Orlików pod okiem K. Rzeczkowskiego coraz lepiej prezentuje się z meczu na mecz, wygrywając nawet z liderem na wyjeździe w Gorcach, natomiast grupa Trampkarzy trenowana przez G. Bachmatiuka i S. Kulika w debiutanckim sezonie Ligi Terenowej Trampkarzy zdobyła mistrzostwo tej ligi. Na uwagę zasługuje również wyczyn M. Zaborowskiego (Zabora), który strzelił 53 gole i zdobył tytuł króla strzelców. Nagrodę za ten wyczyn ufundowała restauracja BOHEMA SZCZAWNO ZDRÓJ .

Widać, że kilkuletnia praca trenerów oraz zarządu MKS Włókniarz Głuszyca nie poszła na marne. W przyszłym sezonie 2015/2016 klub ma w planach powrót – po kilku latach nieobecności- do rozgrywek drużyny JUNIORÓW. – Życzę udanego wakacyjnego wypoczynku i dobrych wyników w nowym sezonie piłkarskim- dodał obecny na spotkaniu Roman Głód, burmistrz Głuszycy.