Czy Wałbrzych ma talent?

mam talent

Już 18 kwietnia pierwszy casting. WOK zaprasza mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej.

 

Każdy będzie miał swoje pięć minut. Na najlepszych czeka występ podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha, 2 tys. zł, liczne nagrody oraz profesjonalna publikacja w Panoramie Wałbrzyskiej.

 

Rusza piąta edycja wałbrzyskiego konkursu talentów „Wałbrzych ma Talent”, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury i redakcję Panoramy Wałbrzyskiej, Gazety Wrocławskiej oraz portalu Naszemiasto.pl. Przyjdźcie koniecznie, jeśli tańczycie, śpiewacie, żonglujecie, potraficie porwać w świat iluzji lub macie inne ciekawe pomysły na to, aby oczarować jury i publiczność.

 

Marlena Rozicka, Justyna Piela, Justyna Medeksza, Wojciech Kania, zespoły „Wrzask” i „Silentlive”… to tylko cząstka zwycięzców i wyróżnionych w czterech pierwszych edycjach naszego konkursu. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zgłoście się na tegoroczne eliminacje.

 

18 kwietnia przesłuchamy Was w WOK Stara Kopalnia, w godz.10.00-13.00. Kolejny casting 16 maja w WOK Stara Kopalnia, w godz. 10.00-13.00. Finaliści wybrani podczas castingów wystąpią 13 czerwca o godz. 16.00 w Starej Kopalni.

 

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na casting z opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w konkursie, podpisaną przez prawnego opiekuna.