Kwiatek przedstawicielem w Komisji FEI?

Bartek Kwiatek

Bartłomiej Kwiatek kandydatem na Członka Komisji FEI Powożenia Zaprzęgami.

 

Kilka dni temu, FEI opublikowało listę kandydatów chętnych do reprezentowania zawodników w Komisjach FEI. W dyscyplinie powożenia zaprzęgami widnieje nazwisko Bartłomieja Kwiatka, który rozpoczął już kampanię wyborczą…

„Rozwijajmy sport zaprzęgowy, zaczynając od postaw! Pozyskajmy nowych ludzi do mojego ukochanego sportu! Bartłomiej Kwiatek kandydatem na reprezentanta zawodników w FEI.

Bartłomiej Kwiatek- V-ce Mistrz Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi, siedmiokrotny zwycięzca Rankingu FEI Driving Award w latach 2007-2014, dziewięciokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w latach 2005-2013.

Młody, charyzmatyczny zawodnik, który pomyślnie reprezentuje Świat Zaprzęgowy w mocnej Europie Wschodniej. Bartek specjalizuje się w powożeniu singlami, jednak pary tandemy i czwórki nie są mu obce. Europa jest sercem Świata, reprezentant z tego obszaru może zjednoczyć Świat Zaprzęgowy i być idealnym połączeniem pomiędzy kontynentami.

Od lat Bartek zajmuje się utalentowaną młodzieżą i pomaga zdobywać im międzynarodowe sukcesy. Kategoria single koni i pony nieustannie się rozwija. Największą grupę zawodników stanowią powożący singlami i singlami pony. Jednak to nie wszystko… Dołączają nowe kraje! Większość ludzi zaczynających powozić zaprzęgami, rozpoczyna karierę właśnie od singli i singli pony. To stanowi ogromny potencjał dla Sportu Zaprzęgowego na przyszłość.

Bartek chciałby pozyskać nowych ludzi do Jego ukochanego Sportu. Silna, młoda Społeczność Zaprzęgów Jednokonnych- właśnie z tym utożsamia się Bartek. Bartek mocno zaangażowany jest w portale społecznościowe, jak Facebook czy Instagram skąd grono młodych zawodników powożenia zaprzęgami czerpie informacje o Świecie Zaprzęgowym.

Jeśli Bartek zostanie wybrany do Komisji FEI Powożenia Zaprzęgami jako reprezentant zawodników, po raz pierwszy w historii najliczniejsza grupa powożących zyska swojego przedstawiciela. Konie single i Pony single to najbardziej dynamicznie rozwijająca się grupa na całym świecie. Oddajcie swój głos na Bartłomieja Kwiatka i razem zacznijmy zmieniać Świat Powożenia! Głosy można oddawać przez platformę elektroniczną FEI pod adresem: https://www.fei.webvote.fr/ „Jeden z Was” dla Was!”