Wałbrzych ugości odważne dzieci.

odważne dzieci

Są już pierwsi chętni wałbrzyszanie do ugoszczenia Brave Kids. Program cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

 

Zgłaszają się także wolontariusze. Chcesz dołączyć do projektu? Masz pytania? Przyjdź na spotkanie informacyjne 6 kwietnia. W klubie „Apropos” odbędzie się drugie spotkanie informacyjne dla rodzin chcących gościć młodych przedstawicieli różnych kultur i narodowości, którzy zawitają do Wałbrzycha w połowie czerwca. To także dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej o projekcie. Poprzednie spotkanie wzbudziło entuzjazm wśród wałbrzyszan. Są już pierwsze zgłoszenia rodzin chcących gościć odważne dzieci.

Brave Kids zmienia całe nasze życie. To niesamowite doświadczenie i wyjątkowa przygoda. Uczy nas budowania relacji, otwartości oraz wzajemnego szacunku. W trakcie programu ogromne znaczenie odgrywa dialog między dziećmi z zagranicy, a goszczącymi rodzinami i ich pociechami. W ten sposób wzajemnie się uzupełniamy i  poznajemy nasze kultury – mówi Magdalena Sawicka, koordynator Brave Kids w Wałbrzychu.

Brave Kids to niezapomniane doświadczenie – przyznają rodziny goszczące dzieci w czasie poprzednich edycji projektu. Program poprzez sztukę i warsztaty uczy otwartości, tolerancji i zrozumienia dla  odmiennych kultur. Wałbrzych odwiedzą odważne dzieci z Zimbabwe, Indii, Grenlandii, Nepalu i Iranu. Jeśli chcesz, aby na dwa tygodnie zamieszkały w Twoim domu, przyjdź na spotkanie informacyjne lub napisz wiadomość na adres: emu.fundacja@gmail.com

 

Spotkanie organizacyjne – Brave Kids w Wałbrzychu

6 kwietnia 2014 r., godz. 16.00

Klub „Apropos”, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych.

Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha!