Wakacyjne promocje w Centrum Aqua Zdrój

promocje wakacyjne

Już od 1 lipca bilety ulgowe na basen dla dzieci w promocyjnych cenach! 

 

Specjalne zniżki obowiązują od poniedziałku do piątku. Przy wejściu do godz. 10:00 to tylko 3 zł za godzinę! Natomiast w godz. 10:00-14:00 cena biletu wstępu wynosi 5 zł za godzinę. Zapraszamy i życzymy aktywnego wypoczynku!

Zapraszamy również dzieci do uczestnictwa w półkoloniach organizowanych przez Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ! Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę, najwyższą jakość usług i wspaniałą zabawę. Naszą misją jest edukacja dzieci od najmłodszych lat, staramy się, aby w ich rozwoju i późniejszym życiu aktywność fizyczna odgrywała ważną rolę. Oferujemy dwa rodzaje półkolonii: sportowo-turystyczną oraz pływacką z językiem angielskim. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Półkolonia sportowo – turystyczna obejmuje zajęcia sportowe, m.in. basen, squash, boot camp, biegi przełajowe czy tenis ziemny. W programie znajdą się również ciekawe wycieczki np. do parku linowego lub skansenu parowozów. Dzieci będą miały okazję nauczyć się także podstaw zdrowego żywienia podczas warsztatów kulinarnych. W programie dodatkowo przewidziane są gry i zabawy, konkursy, piknik oraz ognisko z kiełbaskami.

Półkolonie pływackie z językiem angielskim proponujemy wszystkim dzieciom, które chcą doskonalić swoje pływackie umiejętności. Pod okiem wykwalifikowanej kadry uczestnicy będą mogli uczyć się pływać w małych grupach oraz wziąć udział w lekcji nurkowania w pełnym sprzęcie. Zostaną zorganizowane również zawody pływackie. W programie przewidziane są zajęcia z języka angielskiego w formie gier i zabaw oraz kino anglojęzyczne. Dobrą zabawę zapewni bal sportowca. Dodatkowo na dzieci czekają gry i zabawy plenerowe, warsztaty garncarskie w Starej Kopalni oraz zabawa w Skateparku.

Półkolonia sportowo- turystyczna

I turnus  13 – 17.07

II turnus 27 – 31.07

III turnus 3 – 7.08

IV turnus 10 – 14.08

Cena: 380zł/5 dni (w tym trzy posiłki dziennie)

Informacje i zapisy: Katarzyna Dusza, tel. 602 752 202

Półkolonia pływacka z j.angielskim

I turnus 6 – 10.07

II turnus 20 – 31.07

III turnus 24 – 28.08

Cena: 390zł/5 dni, 700zł/10 dni (w tym trzy posiłki dziennie)

Informacje i zapisy: Weronika Kołomańska, tel. 660 502 538