Najlepsi sięgnęli po Gwiazdy.

gwiazdy

To było niewątpliwie jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku.

 

 

Dariusz Miłek, Suhorovsky Design Sp. z o.o., GEOTRADE Sp. z o.o., Frankonia Poland Sp. z o.o., SKC Haas Polska Sp. z o.o., Abe Grupa Kreatywna Małgorzata Jaskólska i Gmina Miasto Świdnica to laureaci Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. W uroczystej Gali Finałowej imprezy, której pomysłodawcą jest Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego uczestniczyło ok. 500 gości z całego regionu!
To było niewątpliwie jedno z najważniejszych w tym roku wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Do rywalizacji o statuetki wykonane przez Dorotę Dziekiewicz-Pilich, artystkę-rzeźbiarkę autorkę m.in. prestiżowego Fryderyka stanęło aż 60 firm. Podmioty ubiegały się o zwycięstwo w następujących kategoriach: Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Pierwszy Biznes. Jedyną kategorią, do której nominowała tylko Kapituła była Osobowość. Laureaci, oprócz statuetek, otrzymali także czeki rozwojowe na szkolenia i promocję.
Organizatorami Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu” byli Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Portal www.naszbiznes24.pl. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski oraz Prezydent Miasta Wałbrzycha. Mecenat sprawowali: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A., Pentair Poland Sp. z o.o. oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.
Do udziału w konkursowych kategoriach firmy zgłaszały się samodzielnie i bezpłatnie. Każdy podmiot wypełniał stosowny formularz, który następnie oceniała Kapituła.