Wspaniały sukces dziewcząt z PWSZ

AZS PWSZ

Piłkarki AZS PWSZ pokonały w I lidze lidera na jego terenie i zgłaszają się po awans do Ekstraligi.

 

Bardzo ważny krok wykonały zawodniczki Trenera Marcina Gryki w walce o awans do Ekstraligi Kobiet, wygrywając z dotychczasowym liderem I ligi AZS UJ Kraków i to na ich boisku.

Zwycięską bramkę na wagę 3 punktów zdobyła Edyta Botor. Tym zwycięstwem nasze zawodniczki udowodniły, że są doskonale przygotowane do rundy wiosennej i bardzo pewnie kroczą do upragnionego awansu do Ekstraligi.

 

Mecz ten był bardzo zacięty i emocjonujący, jednak najważniejsze, że piłkarki AZS PWSZ do Wałbrzycha przywiozły komplet punktów.  Obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli ze stratą tylko jednego punktu do nowego lidera Rolnika Biedrzychowice.  Już 11 kwietnia sytuacja może ulec zmianie i na fotelu lidera mogą zasiąść nasze piłkarki, bo zmierzą się w arcyważnym i trudnym pojedynku właśnie z Rolnikiem Biedrzychowice.

Bardzo mocno już dziś trzymamy kciuki i wierzymy w zwycięstwo naszych zawodniczek.