Bieg Kobiet 7 marca Wałbrzych

bieg

Jedyny w swoim rodzaju bieg kobiecej solidarności 7 marca  w Wałbrzychu.

 

UWAGA UWAGA: wielkie przygotowania do dnia kobiet na sportowo!

Portal kobietawbiegu.pl, Aqua Zdrój oraz dobrze biegaczom znane stowarzyszenie Biegaj – Zapobiegaj, jest jego współorganizatorem. Bieg napędza mbank.

 

Zapisy trwają poprzez stronę: kobietawboegu.pl zakładka: WYZWANIE  http://kobietawbiegu.pl/wyzwanie/1001-km

 

Impreza rozpocznie się przy Aqua Zdrój o godzinie 11.00. Przez rozpoczęciem biegu rozgrzewka, a chwilę potem zobaczymy panie na starcie. Trasa mierzy 4 km wokół kompleksu Aqua Zdrój. Biuro zawodów będzie czynny od godz. 09:00.

 

Wpisowe to 25 zł. W pakiecie startowym każda z uczestniczek otrzyma: numer startowy, chip do pomiaru czasu, kosmetyki od ZIAJA, Estillo – kobiecy magazyn, medal. Warto nieco „wykręcić” czas i stanąć na podium. Laureatki otrzymają ponadto: słodki kuferek od Śnieżka Invest, Cin Cin wino oraz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych z Kliniki Urody w Szczawnie Zdroju.

 

Poza samym biegiem pań, także coś dla drużyn mieszanych – panowie mile widziani. Biznes w biegu – konkurencja pod egidą mbank.

 

– Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, sprawdzenie swoich sił, wzajemny doping i rozpoczęcia wiosny biegiem dla zdrowia! – mówi Marzena Michalec, inicjatorka imprezy.

 

Bieganie to dla organizatorów sport drużynowy. Celem jest wsparcie kobiet w ciąży. Część wpisowego z biegu przekażemy na warsztaty dla pań w ramach start up’u – Projekt Pregnabit we współpracy z Akademią Medyczną we Wrocławiu, które odbędą się w Wałbrzychu. Panie dowiedzą się jak przygotować swój organizm do zajścia w ciąże i jakie badania będą pomocne przy monitoringu pierwszych miesięcy ciąży.

 

Wydarzenie oprócz Wałbrzycha, odbędzie się także we Wrocławiu i Gdańsku, gdzie jest częścią PZU GDAŃSK MARATAON. Więc gdyby ktoś czuł niedosyt – zapraszamy też w Polskę z kobietawbiegu.pl!

 

Osoba do kontaktu: Marzena Michalec, tel.: 505 950 760.