„Chłopiec Malowany”

chłopiec malowany
Teatr Binominis zaprasza Widzów na premierę spektaklu Piotra Rowickiego „Chłopiec Malowany”

Spektakl w reżyserii Natalii Witkowskiej, która odbędzie się 21 lutego 2015 roku, o godzinie 18:00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, spektakl popremierowy zostanie zagrany 22 lutego o godzinie 17:00. Wstęp na spektakle jest WOLNY ! Patronat Honorowy nad spektaklem objęła Poseł na Sejm RP Teresa Świło, sponsorem spektaklu jest Magdalena Rumiancew – Wróblewska Radna Rady Miasta Świdnicy.

Na scenie zobaczą Państwo: Dominikę Policht, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Pawła Szpakiewicza, Michała Machowskiego, Remigiusza Zubka, Szymona Goździckiego, Grzegorza Bieruta oraz Szymona Stefaniaka.
Reżyseria: Natalia Witkowska
Scenografia, Światła: Michał Machowski

o spektaklu:
Młody człowieku. Czy chciałbyś nadać sens swojemu życiu? Czy zastanawiałeś się jaką drogą pójść? Nie chcesz egzystować w szarej rzeczywistości? Lubisz przygody i emocje? Potrzebujesz wyzwań? Spełnij swoje marzenia! Poznaj nowe kultury i kraje! Przyłącz się do ludzi, którzy rozumieją słowa lojalność, honor, odwaga, braterstwo…
Wstąp do armii. Armia cię wykarmi.
(…) Tu będziesz mógł strzelać do różnych celów. A gdyby przydarzyło się nieszczęście, gdyby to do ciebie ktoś strzelił, w dodatku celnie, zapakujemy cię do czarnego worka i obiecujemy, że nic nie będzie wystawać.
Będzie flaga i hymn odegrany przez kilku wąsatych opojów w sile cztery trąby i bęben.
Za przygody i emocje trzeba płacić. Za wszystko trzeba płacić.