Siatkarze Victorii PWSZ pokonali Lidera.

siatkówka PWSZ

Aż 3 : 0 do zera w setach pokonali Wałbrzyszanie Gwardię Wrocław – lidera II ligi siatkarskiej mężczyzn.

Podopieczni trenera Janczaka do tego meczu podeszli bardzo skoncentrowani i zdeterminowani. Tym bardziej że grali przed własną publicznością w hali wałbrzyskiego Aqua Zdroju. Ci, którzy tego dnia pojawili się na meczu siatkarzy Victorii PWSZ mogli być dumni z postawy naszej drużyny, która zdecydowanie pokonała lidera z Wrocławia i to 3:0 w setach. W II secie Wrocławianie nie zdołali zdobyć nawet 10 punktów i przegrali go 25 :8. Tego dnia nie było słabego punktu w wałbrzyskiej drużynie, a lider II ligi przy naszym zespole prezentował się niczym nowicjusz w siatkarskiej lidze.  To była dopiero pierwsza porażka Wrocławian i wciąż zajmują pozycję lidera w II lidze z dorobkiem 30 punktów, a Wałbrzyszanie plasują się w tabeli tuż za Gwardią i mają zaledwie 2 punkty straty. Jeszcze w tym roku nasi siatkarze rozegrają mecz awansem z Bielawianką i staną przed szansą po raz pierwszy w tym sezonie, aby zająć fotel lidera siatkarskiej II ligi. Marzy się nam wszystkim awans, tym bardziej, że nasi siatkarze w 100 % udowodnili swoją postawą, że jest to cały czas realne życzenie.